Pages Menu
Categories Menu

copywriting agencja

copywriting agencja

Pre-sprzedaży swoje Podejrzani

Podejrzany jest osobą myślisz, że możesz być zainteresowany swoich produktów lub usług, ale nie jesteś pewien.

Z definicji, podejrzany nie podjął bezpośrednią prośbę wraz ze swoją firmą. Nie nazwałem cię, podpisał się na newsletter lub zakupione czegokolwiek.

Kiedy wynajmujesz ukierunkowaną listę nazwisk z listy domu, jesteś w zasadzie wynajmu listę podejrzanych, których ostatecznym celem jest przekształcenie ich w perspektywach, a następnie do klientów.

Błędem jest, aby natychmiast próbują sprzedać podejrzanego produktu lub usługi. Celem każdego Suspect komunikacji nie jest na sprzedaż, ale Presell – zbudować zaufanie na tyle, aby przekonwertować podejrzanego w perspektywie. Gdy podejrzany zamienia się perspektywą, to stoisz znacznie większe szanse sprzedaży im coś.

copywriting agencja

Konwersja Podejrzani do Prospects

Istnieje wiele sposobów tworzenia zaufania z grupą podejrzanych, ale najważniejsze jest, aby dowiedzieć się, co ich najbardziej palącym problemem jest to, a następnie przekazują rozwiązanie.

Jednak zamiast próbować sprzedać rozwiązanie pieniężnej zaoferować darmowy raport, pobrania próbki produktu lub usługi próbnej. Istotne jest to, że oferuje ona coś wartościowego za darmo, który pomaga w rozwiązaniu tego problemu.

Więc w jaki sposób rozdaje coś rzeczywiście przekształcić podejrzanych do perspektyw? Kluczem do tej oferty jest to, że podejrzany musi dać zgodę na rynek do nich w przyszłości. To uprawnienie jest podana w postaci pudełka rejestrować się, gdzie podejrzany daje swój adres e-mail w zamian za pobieranie darmowy raport lub uzyskania bezpłatną próbkę.

Być z góry z tym, co będziesz robił z ich pocztą elektroniczną. Jeśli to oznacza, że ??są automatycznie ich podpisaniem się do biuletynu informacyjnego, tak powiedzieć. Ponadto, należy pamiętać, aby komunikować się, że ich adres e-mail jest bezpieczny i nigdy nie zostaną sprzedane do jakiegokolwiek 3rd party.

– autor artykułu