Pages Menu
Categories Menu

pozycjonowanie e commerce

pozycjonowanie e commerce

7. Przeprowadzić analizę kosztów / korzyści.

Czy potrzebujesz Ocena narażenia na atak?

Istnieje około 30.000 włączone miast w Stanach Zjednoczonych.

Terroryzm

pozycjonowanie e commerce

Wydanie Country Reports nad Terroryzmem 2005 odnotowano łącznie 11,153 incydentów terrorystycznych na całym świecie. W sumie 74,217 cywilów stało się ofiarami terrorystów w tym roku, w tym 14,618 ofiar śmiertelnych.na stronie więcej informacji Raport roczny do Kongresu obejmuje analizę z Narodowym Centrum Zwalczania Terroryzmu, USA clearinghouse wywiadu, w którym stwierdzono jedynie niewielki wzrost ogólnej liczby cywilów zabitych, rannych lub porwanych przez terrorystów w 2006. Ale ataki były częstsze i śmiertelna , z 25-procentowy skok liczby ataków terrorystycznych i wzrost o 40 procent w cywilnych ofiar śmiertelnych z poprzedniego roku. W roku 2006, NCTC podano, było w sumie 14,338 ataków terrorystycznych na całym świecie. Ataki te skierowane 74,543 cywilów i spowodowała 20,498 zgonów.

Jest to stosunkowo łatwo zakłócić główne systemy dostarczania usług w największych miastach poprzez proste akty sabotażu. Kiedy tak naprawdę się dzieje, nie jest prawdopodobne, aby być zamknięcie szlaków komunikacyjnych i dostarczania podstawowych usług, w tym łączności, żywności, wody i benzyny. Jak długo potrwa zanim Panuje powszechna panika, chaos i niepokój publiczny?

Klęski żywiołowe

Liczba ofiar gospodarcza i śmierć z katastrof naturalnych rosną. Należy uznać, czy mamy do czynienia więcej katastrof naturalnych niż kilkadziesiąt lat temu. Jest bardziej prawdopodobne, co zwiększa odnotowano wynikają z większej liczby osób mieszkających w kilku obszarach oraz lepszego wyposażenia i metod ich wykrywania. W latach 1975 i 1996, klęsk żywiołowych na całym świecie kosztował 3 miliony istnień ludzkich i wpływa co najmniej 800 milionów innych. W Stanach Zjednoczonych, szkody spowodowane przez zagrożeń naturalnych kosztuje blisko miliard dolarów tygodniowo.

– autor artykułu