Pages Menu
Categories Menu

pozycjonowanie marki

pozycjonowanie marki

Jak wprowadzać żadnych dziewczyna jak ty w ciągu kilku sekund – 3 sposoby, które działają jak Absolute Magic!

Chcesz mieć kobiety przyciągać do Ciebie w ciągu kilku sekund? Z jednej strony jest to możliwe. Trzeba tylko zrozumieć, że to nie ma na stronie więcej informacji nic wspólnego z tym, co mówisz do niej. W rzeczywistości, kobiety mają ich umysł składa się z tobą PRZED masz szansę, żeby coś powiedzieć. Oto kilka taktyka które działają jak czar zbudować atrakcję.

1. Preselekcja

Jest to bardzo skuteczna metoda, która przyniesie uwagę od kobiet jak nic innego. To wszystko o dowód społecznego. Co sądzisz mówi więcej o człowieku jesteś, walcowanie do klubu, który banda facetów, albo pochodzące się z niektórych bliskich przyjaciół i kilka pięknych kobiet?

To każe kobietom w klubie, że masz do zaoferowania rzeczywistej wartości, ponieważ nie są już atrakcyjne kobiety z wami.

pozycjonowanie marki

2. Język ciała

Człowiek, język ciała jest tak istotne dla datowania grze. To, co kobiety patrzeć odebrać wskazówki o ciebie. Upewnij się, że jesteś wydzielając odpowiednie wibracje po przyjeździe w klubie. Zazwyczaj jest to, dlaczego większość artystów uwodzenia zaleca się toczyć do klubu z ogromnym uśmiechem na twarzy. To pokazuje pozytywny, atrakcyjne i przyjemne doświadczenia ze strony użytkownika.

Ale przechodzi głębiej. Proponuję trochę czasu, aby nauczyć się metod uwodzicielskiej mowy ciała.

3. Poprowadź grupę

pozycjonowanie marki

Upewnij się, że jesteś tym, który prowadzi swoją grupę. Piękne kobiety nigdy nie są przyciągane do zwolenników. Idą po liderów.

I pamiętaj … jeśli chcesz, aby kobiety do szaleństwa z pożądania, musisz opanować język ciała. To daje nieuczciwą przewagę nad milionami ludzi, którzy są kompletnie pojęcia o jego mocy!

Badania dowodzą, że 93% komunikacji jest przenoszony za pomocą języka ciała. Najwięcej razy, to zrujnowali swoje szanse z kobietą, zanim jeszcze miał okazję otworzyć usta!

Jeśli naprawdę chcesz dowiedzieć się, jak uwodzić kobiety, po czym poznać tajemnice Język ciała … tyle wiem na pewno

– autor artykułu