Pages Menu
Categories Menu

pozycjonowanie za granica

pozycjonowanie za granica

Będzie głównym dentystycznego, takie jak implanty, protezy i leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego (TMJD) pokrywane?

Czy specjalistyczne skierowania być dozwolone? Będziesz mieć możliwość wyboru własnego specjalisty lub będzie twój wybór ogranicza się do listy?

Służby ratunkowe będą pokrywane? Będą dostarczane przepisy awaryjne, gdy na trasie?

Czy duży procent składek miesięcznych wejść do rzeczywistej opieki, a nie na koszty administracyjne?

Każdy pracownik powinien dokładnie rozważyć te czynniki przed podjęciem decyzji w sprawie planu dentystycznego. Dodatkowo, przy podejmowaniu decyzji o leczeniu coraz pacjenci powinni rozważyć ich dentystycznych planu, lecz nie wyłącznie opierać swoją decyzję w tej sprawie.

Jakie są różne modele Plan Dental Insurance?

pozycjonowanie za granica

Istnieją dwa modele dentystycznych plan ubezpieczeń:

za. Pielęgnacja zarządzane

Ten rodzaj planu dentystycznego jest ograniczona forma ubezpieczenia dentystycznego, który ma na celu zmniejszenie kosztów i zwrotów. Pokrycie w tego typu modelu jest ograniczona, a dostęp do opieki, jeśli ogranicza się jako lista wstępnie wybranych dentystów, specjalistów, zabiegów i szpitali jest świadczona. Rodzaje zabiegów i ich częstotliwości są również ograniczone i zwykle wskazywane w polityce pokrycia.

b. Opłata za usługę

Ten rodzaj planu stomatologicznej daje pacjentom swobody wyboru dentysty, specjalistów i zabiegów. Opłaty są wypłacane w pełnej wysokości określonej przez usługodawcę.

pozycjonowanie za granica

Rodzaje Dental plany ubezpieczeniowe

1. udało opieki Plany stomatologiczne

Istnieją dwa rodzaje planów wynikających z tego typu:

za. Preferowane Provider Organization (PPO)

To jest plan, w którym pacjent może iść do dentysty, który jest zawarty w liście preferowanych dostawców dostarczonych przez firmę ubezpieczeniową. W tym porozumieniu, teczki damskie producentdentyści w liście zgodziły się dać firmie ubezpieczeniowej z promocyjnych cen na opłaty.

– autor artykułu