Pages Menu
Categories Menu

pozycjonowanie regionalne

pozycjonowanie regionalne

Pamiętaj trzęsienia ziemi Kalifornii? Publiczne urzędnicy bezpieczeństwa wraz z obywatelami wykonali znakomitą pracę odpowiadając na zniszczenia. zostało uratowanych istnień ludzkich. Natomiast, że do huraganu Katrina, w którym urzędnicy bezpieczeństwa publicznego oraz zespoły reagowania kryzysowego były w zasadzie zamrożony i nieskuteczne.fizjosport – dobry rehabilitant kraków

Katrina katastrofa była spowodowana kilkoma czynnikami; Złe planowanie przestrzeni lat, charakter imprezy, słaba koordynacja między agencjami. Katrina służy do wzmocnienia błędne przekonanie bezpieczeństwa wyłącznie przez federalnego lub stanowego rządu. Poszczególne społeczności musi być przygotowany. Teraz wyobraź sobie przez chwilę, że nie było właściwe planowanie awaryjne do New Orleans znajduje się pod wodą, w przypadku tych wałów zepsuł i zalane z jakiegokolwiek powodu. Powinien on wyglądał mniej więcej tak:

* Jeśli tamy złamał pojazdy będą działać, a ludzie zostaną na lodzie. Pozostawia łodzie i helikoptery jako alternatywy uzasadnienie celu rozpowszechnianie dostaw awaryjnych i udzielenia wysiłki ratownicze.

* Schron awaryjnego (kopuła) jest oznaczona jako taka, a zapasy żywności i wody są w zasięgu szybkiego logistycznego.

* personel ratunkowy podano stacje reakcji i lokalizacje.

* policji, straży pożarnej i państwowe zasoby są skoordynowane z kilku rodzajów planów awaryjnych jednorazowe kubeczki z wykorzystaniem wielu scenariuszy.

* Koordynacja z urzędnikami federalnymi to gówno-shoot dla każdego państwa; zabrać go, jeśli można je dostać, ale nie licz na to.

* Z Katrina wszystkim szybko wskazuje palcem na rząd federalny. To prawda, reakcja była straszna, ale co miał państwowej i samorządowej zrobić, aby zaplanować to, co wydawało się być nieunikniona? Gdyby indywidualni mieszkańcy rozważyć podjęcie kroków w celu ochrony osobistej ich rodzin z czegoś tak prostego jak nadmuchiwane tratwy wraz z pewnym dodatkowym jedzenia i wody?

– autor artykułu